Выпуск 9 | 11.02.2019 | 2019

Дивіться онлайн програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 9 від 11.02.2019. Сьогодні ви побачите розслідування подвійного вбивства матері і сина. Екстрасенси шукатимуть злочинця, який жорстоко позбавив життя двох людей із Сумської області.

За допомогою до ясновидців звернулися жителі села Гаймошинка Сумської області. Восени 2018 року там жорстоко вбили двох людей – матір і сина сім’ї Кодинець. Всі односельці розповідають про цю сім’ю тільки хороше – вони були добрими та чуйними людьми. Жили втрьох – мама, тато і їхній син, який мріяв піти навчатися, але не встиг. Одного разу, повернувшись додому, батько втратив двох найближчих людей – дружину і сина. Тоді, відразу після злочину, правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві – кращого друга загиблого. Через кілька годин, проведених у відділку поліції, хлопець зізнався у вбивстві. Ось тільки на його захист стало все село – люди впевнені, що хлопчик не міг вбити двох людей. Із загиблим вони були найкращими друзями, а сам підозрюваний не міг навіть курку зарізати і від вигляду крові йому ставало погано. Крім того, за інформацією поліції, мати і син сильно чинили опір злочинцеві, але той зміг завдати точні ножові поранення в шию, які підліток зробити не зміг би фізично.

Односельці впевнені, що поліція так люто звинувачує хлопця, бо той сирота і за нього нікому заступитися. Люди запевняють, що підлітка підставили, а справжній вбивця досі на свободі. Сьогодні ви побачите, як Альона Курилова та Ольга Стогнушенко шукатимуть винного в страшному вбивстві двох людей. Як тільки екстрасенси приїхали в село і побачили фотографії загиблих і обвинуваченого, вони відразу заявили, що підозрюваний хлопець не винен у вбивствах. Але хто ж тоді справжній злочинець і за що він так жорстоко вбив матір та сина? Чи зможуть ясновидці дізнатися правду і допомогти звільнити від ув’язнення невинного хлопця? Не пропустіть програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 9 від 11.02.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси 2019. Випуск 8. Наречений-примара та  фатальне число «18»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: