Выпуск 79 | 25.09.2019 | 2019

Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 79 від 25.09.2019 вже доступний для перегляду на сайті СТБ! У цьому випуску Жанна Шулакова опинилася в небезпеці.

Експерти подзвонили Анні Гальєрс, яка повинна була прилетіти з Парижа до України. Але плани змінилися. Заплакана Анна в прямому ефірі показала палаючий Нотр-Дам. За цією трагічною подією спостерігав весь світ.

До Анни прийшло тривожне бачення – Жанна Шулакова у вогні. Британська ясновидиця поспішила попередити колегу про смертельну небезпеку. Відьма дійсно працювала з вогнем, але все було в порядку.

До Жанни Шулакової і Рубіни Цибульської звернулася жінка на ім'я Оксана. Вона впевнена: її п'ятнадцятирічного сина забрала нечиста сила. Хлопець втопився в озері під час риболовлі, хоча він дуже добре плавав. Тепер потойбічна сутність загрожує і доньці Оксани. Дівчинка може задихнутися в будь-який момент. Жанна Шулакова і Рубіна Цибульська погодилися допомогти нещасній матері.

Анна Гальєрс відчула: Оксану і Жанну об'єднує страшна трагедія – подвійне вбивство. Чому відьма-некромант не пам'ятає про це? Яка загроза для її життя таїться в Оксані? Дивіться Слідство ведуть екстрасенси випуск 79 від 25.09.2019 та дізнайтеся просто зараз!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 78 від 25.09.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: