Выпуск 78 | 25.09.2019 | 2019

Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 78 від 25.09.2019 починається з того, що Хаял Алекперов побачив привид блакитноокої дівчини. Вона була схожа на його перше кохання. Хаял завмер. Він не міг відірвати погляд від неймовірно красивою брюнетки, а вона повторювала: «Врятуй мою дитину. Розкрій таємницю у відкритій труні». Ще дівчина говорила про якогось червоного скорпіона.

Наступного ранку Хаял Алекперов і Яна Пасинкова негайно вирушили на пошуки. Азербайджанський ясновидець, якого вела примара дівчини, швидко знайшов потрібний будинок. Місцеві жителі відразу ж вказали на квартиру загиблої. Там екстрасенсів чекав сюрприз: близькі зовсім не здивувалися, побачивши на порозі експертів Слідство ведуть екстрасенси 2019. Вони вже чекали Хаяла і Яну. Привид Юлії приходив до сестри уві сні і попередив, що допомога близько.

Смерть Юлі стала величезною трагедією для її сім'ї. Вона була здоровою молодою жінкою. Чому вона раптом померла від незрозумілого нападу? Яка небезпека загрожує синові Юлії? І яким чином до смерті дівчини причетні лікарі швидкої допомоги? Дізнайтеся в програмі Слідство ведуть екстрасенси випуск 78 від 25.09.2019 – дивіться просто зараз на офіційному сайті СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 77 від 18.09.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: