Випуск 77 | 18.09.2019 | 2019

Слідство ведуть екстрасенси випуск 77 від 18.09.2019 вже доступний для перегляду на сайті СТБ!

Долі Уляни і Яни пов'язані містичними подіями. Уляна живе в Україні. Вона мучиться від кошмарів, з нею постійно відбуваються нещасні випадки. Жінка впевнена: вона сама накликала на себе біду. На похоронах чоловіка вона прокричала «Забери мене з собою!». Відтоді вона стала бачити страшні сни. У кошмарах до неї приходить покійний чоловік. Його обличчя освітлено місячним світлом. Василь тягне до неї руки, ніби хоче забрати до себе.

Експерти проєкту Жанна Шулакова і Анна Гальєрс відгукнулися на прохання про допомогу. Ясновидиця з Британії не змогла прилетіти в Україну через пожежі в Каліфорнії. Всі рейси скасували, тому Анні довелося залишитися в США і працювати дистанційно. Гарьєрс знала про це заздалегідь: її попередив привид дівчини на ім'я Яна.

З'ясувалося, що жінку з бачення вбив і розчленував власний чоловік. За словами близьких, він дуже любив Яну. Ніхто не очікував, що чоловік виявиться здатним на таке. Екстрасенси відчули, що в цьому вбивстві замішана якась потойбічна сутність.

Жанна покликала на допомогу Ярославу Федорову. Експерти відчули присутність злих сил, які явно загрожують життю Уляни та її дітей. Як насправді пов'язані дві жінки? Чому їхні чоловіки так сильно змінилися? І яку роль зіграла загадкова коханка з Ірландії? Дізнайтеся просто зараз в програмі Слідство ведуть екстрасенси випуск 77 від 18.09.2019 на офіційному сайті СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 76 від 18.09.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: