Випуск 76 | 18.09.2019 | 2019

Дивіться 76 випуск містичного проєкту Слідство ведуть екстрасенси від 18.09.2019 на сайті СТБ просто зараз! Жанна Шулакова і Рубіна Цибульська знову в дорозі.

Героїня випуску, Тетяна, найбільше всього в житті боїться втратити чотирирічного сина Кирила. Вона вже пережила втрату двох дітей – під час першої вагітності стався викидень, друга дочка народилася мертвою.

Єдиній дитині Тані загрожує смертельна небезпека. Ночами Кирила мучать приступи задухи. Лікарі безсилі: вони так і не змогли поставити хлопчикові діагноз. А чотири дні тому на дитину впало дзеркало. Кирило дивом залишився в живих.

Тетяна вважає, що причина всіх бід криється у проклятті. Його наклала мати чоловіка, якого помилково вбив її брат. Не встигли екстрасенси доїхати до місця призначення, як автобусу довелося різко зупиниться через кошеня, що вибігло на дорогу. Рубіна раптово побачила маленьку світловолосу дівчинку, яка попросила випустити її. Як бачення циганської ясновидиці пов'язано з Кирилом? Чи справді причина всіх бід Тані –  у проклятті? І чому не можна виходити заміж у ношеній весільній сукні? Дізнайтеся в програмі Слідство ведуть екстрасенси випуск 76 від 18.09.2019!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 75 від 11.09.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: