Выпуск 75 | 11.09.2019 | 2019

Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 Випуск 75 від 11.09.2019 продовжують розслідувати жахливе вбивство семикласниці.

Нагадаємо, що в попередній програмі ясновидці приїхали на допомогу до сім’ї 13-річної Вероніки, яка була вбита після шкільної дискотеки. Яна Пасинкова і Жанна Шулакова з’ясували, що до її смерті причетний невідомий чоловік, який колись їхав на одному потязі з дівчинкою. Вероніка часто їздила на танцювальні конкурси разом із групою, яку зазвичай супроводжували батьки виступаючих. Також з’ясувалося, що дівчинка постійно піддавалася булінгу з боку своїх однолітків, а її вісімнадцятирічний хлопець розірвав з нею стосунки.

Того вечора Вероніка проводжала подругу додому. Таня живе на околиці села, і саме там знайшли тіло нещасної. Дівчинка не зізнається, що бачилася з Нікою в той вечір.

Екстрасенсам доведеться з’ясувати, що привело до цих трагічних подій: цькування однокласників, сварка з хлопцем або чоловік з потяга? А може, щось зовсім інше? Жанна і Яна відчули, що батьки Вероніки приховують від усіх якусь страшну таємницю. Про що не говорить подруга загиблої? Яке відношення до вбивства має коханець матері? Дізнайтеся в програмі Слідство ведуть екстрасенси випуск 75 від 11.09.2019.

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 74 від 11.09.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: