Выпуск 74 | 11.09.2019 | 2019

Проект Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 74 від 11.09.2019 цього разу зіткнеться з жахливим вбивством школярки, яке сталося в День захисту дітей.

Вероніка була активною і веселою дитиною, весь вільний час присвячувала численним хобі. Дівчинка мріяла стати дизайнером інтер’єрів, але планам не судилося збутися. Понівечений труп Ніки знайшли на околиці села. Її однокласника затримали як підозрюваного – нібито хлопчик проводжав Вероніку додому. Ні рідні, ні жителі села не вірять в те, що Данило зміг би скоїти вбивство. Вони звернулися до екстрасенсів у надії дізнатися правду.

Яна Пасинкова і Жанна Шулакова застосують всі свої надздібності, щоб з’ясувати, хто насправді стоїть за смертю дівчинки. У процесі спілкування з селянами з’ясувалося, що у загиблої семикласниці були романтичні стосунки з вісімнадцятирічним хлопцем. Сім’я була проти, особливо сестра хлопчика.

Вероніка страждала від цькування з боку однокласників. Під час роботи з фотографією дівчинки екстрасенси побачили чоловіка, який кричав: «Де гроші? Проси у батьків!»

Хто ж убив школярку? І що приховує подруга, яку Вероніка проводжала додому того фатального дня? І як із цією справою пов’язано таке саме вбивство, яке сталося в День захисту дітей роком раніше? Дізнайтеся в програмі Слідство ведуть екстрасенси випуск 74 від 11.09.2019.

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 73 від 04.09.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: