Выпуск 59 | 12.05.2019 | 2019

Дивіться онлайн програму Слідство ведуть екстрасенси  2019 випуск 59 від 12.05.2019. Просто зараз ви дізнаєтеся про резонансну справу в Полтаві – вулицями містами розгулює жорстокий вбивця. У центрі міста маленький хлопчик знайшов свою маму мертвою. Молоді жінки бояться виходити на вулицю і звертаються за допомогою до найсильніших екстрасенсів країни.

Все почалося з того, що влітку 2018 року серед білого дня в центрі Полтави знайшли мертвою Вікторію Олійник, яка працювала юристом. Молоду жінку знайшли задушеною у власній квартирі дитина і чоловік. Звістка про вбивство Вікторії шокувала її рідних і близьких. Спочатку поліція припустила, що це пограбування, але двері не були зламані. Виходить, що жертва знала вбивцю і сама відкрила йому двері. Але хто тоді позбавив життя молоду маму і залишив маленьку дитину сиротою? Рідні Віки не можуть змиритися зі смертю жінки і хочуть дізнатися правду про вбивцю.

Допомогти рідним Віки дізнатися всю правду зважилися найсильніші ясновидці країни – Олена Курилова та Хаял Алекперов. Напередодні поїздки в Полтаву, Олені приснився дивний сон – вона побачила якісь цифри і букви, які стирала чиясь рука. В ході обговорення, Олена і Хаял з’ясували, що Віка знала таємницю, через яку її могли вбити. Але про яку таємницю йде мова? Яка інформація могла коштувати Вікторії життя? І чому сестра загиблої вважає себе винною в смерті Віки? Чи вдасться екстрасенсам з’ясувати правду і знайти жорстокого вбивцю? Не пропустіть резонансне розслідування в програмі Слідство ведуть екстрасенси випуск 59 від 12.05.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 58 від 12.05.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: