Випуск 50 | 28.04.2019 | 2019

Не пропустіть програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 50 від 28.04.2019. Сьогодні у новому випуску таролог Яна Пасинкова та ясновидець Хаял Алекперов наважилися допомогти молодій жінці – тридцятирічній Вікторії Мурашко.

Опублікувавши своє нове фото у соцмережі, жінка побачила під цим знімком жахливий коментар, у якому її проклинають. А невдовзі після цих прокльонів Вікторія потрапила в страшну ДТП. Місцеві жителі й досі не можуть забути цю жахливу автокатастрофу! Непритомну Віку тоді знайшли поряд із авто: на дівчині лежало важке колесо, яке відірвалося від автівки в момент аварії.

Постраждала впевнена, що це сталося через прокльони в інтернеті. Адже згодом її життя перетворилося на суцільне виживання. Невдовзі після ДТП, жінка потрапила до реанімації через гостре отруєння газом. Лікарі її ледве витягли з того світу!

Та до того всього, до дівчини уві сні стали приходити незнайомі їй душі померлих дітей. Вікторія через це постійно втрачає сон, і майже нічого не їсть. Весь час думає, що ось-ось трапиться непоправне. І що будь-який день може стати для неї останнім.

Чи зможуть найсильніші ясновидці нашого проекту Яна Пасинкова та Хаял Алекперов врятувати від смерті Вікторію? Та яку шокуючу правду вони дізнаються про неї під час розслідування? І найголовніше, чому загиблі діти прив’язані до Вікторії? Дізнайтеся у 50 випуску програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 49 від 23.04.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: