Выпуск 41 | 08.04.2019 | 2019

Дивіться онлайн програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 41 від 08.04.2019. Сьогодні ви дізнаєтеся про те, як жінка страждає від незрозумілої агресії власної матері. Олеся із Житомира звернулася за допомогою до екстрасенсів, тому що втомилася жити в страху. Жінці 34 роки, вона виховує трьох дітей, живе в рідній домівці разом з батьком і матір’ю. Олеся згадує, що її дитинство було жахливим, хоча ще до її народження батьки жили щасливо. Але коли раніше батьки тільки сварилися, то зараз мати проклинає власну дочку. Таке трапляється після візиту потойбічної сили – мати Олесі каже, що відчуває, як вночі до неї щось приходить. Все почалося після того, як жінка знайшла у себе на подвір’ї підклад – убите пташеня. Відтоді життя сім’ї стало нестерпним …

Щоб побороти напади дивної агресії, жінка зверталася до фахівців. Але лікарі не бачили проблеми і причин для будь-яких скарг. Через мамини напади Олеся вже потрапляла в лікарню, а мати вслід машини швидкої допомоги кричала, що все-одно доб’є власну дочку. Але що провокує таку злість у жінки?

Дізнатися правду і допомогти родині вирішили наші екстрасенси – емпат Ольга Стогнушенко і космоенергет Олександра Чорноморська. Вони мають дізнатися все про таємниці цієї сім’ї і знайти причини, через які мати постійно намагається вбити рідну дочку. Але які перешкоди доведеться подолати ясновидцям, щоб знайти істину? Чи вдасться екстрасенсам допомогти родині з Житомира і позбавити їхній будинок від зла? Не пропустіть новий 41 випуск програми Слідство ведуть екстрасенси від 08.04.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 40 від 07.04.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: