Выпуск 39 | 07.04.2019 | 2019

Дивіться онлайн програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 39 від 07.04.2019. Сьогодні ви дізнаєтеся про містичну аномалію – серце школярки за один місяць збільшилося в чотири рази. Лікарі не розуміють причину такої патології. Це розслідування вразить усіх – екстрасенси розкриють таємницю маленької дівчинки з великим серцем.

У місті Кам’янець-Подільський з нашими екстрасенсами трапилися дивні події. Рубіна Цибульська та Олена Курилова, які тільки но хотіли повертатися до Києва, побачили дух мертвої дівчинки. Дитина сказала циганській ясновидиці Рубіні, що не відпустить її, поки та не знайде того, хто її вбив. Відразу після цього екстрасенсові стало погано і вона побачила дивне видіння. Але що так налякало Рубіну Цибульську?

Водночас, Олена Курилова намагається знайти відповіді та дізнатися подробиці про примару вбитої дівчинки. Незабаром їй стане відомо, що дух мертвої дівчинки просить про допомогу. Але поки екстрасенси не дізнаються, що це за дівчинка, Рубіні загрожує небезпека. На допомогу поспішає Хаял Алекперов, який зараз навіть не уявляє, чим закінчиться ця історія…

Незабаром привид дівчинки приведе екстрасенсів в будинок, де вона жила. Там вони дізнаються, що 8-річна дитина померла через різке збільшення серця. Все почалося з того, що під час сімейного відпочинку, дочка поскаржилася мамі на біль у грудях. Тоді лікарі вирішили, що у дитини піднявся ацетон, а коли Ксенії стало гірше, лікарі постановили, що у неї апендицит. Втім, через деякий час про цю дитину заговорила вся країна – у дитини аномалія серця, яка привела до різкого збільшення життєво-важливого органу. Гроші на лікування цієї дитини збирала вся країна, сім’я готувалася відлітати на пересадку серця в Індію. Але не склалося …

Наші екстрасенси впевнені, що дівчинку вбила потойбічна сила, яка за деякий час до смерті переслідувала її. Але чому нечисть забрала дитину в інший світ? За що це щось потойбічне тепер полює за молодшою ​​сестрою загиблої Ксюші? Чи зможуть екстрасенси допомогти цій родині й не допустити смерті ще однієї дитини? Чи вдасться ясновидцям розкрити всі таємниці цієї містичної аномалії? Не пропустіть новий 39 випуск програми Слідство ведуть екстрасенси від 07.04.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 38 від 02.04.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: