Випуск 3 | 26.01.2020 | 2020

Чи можуть дитячі травми довести дорослу людину до вбивства? Дізнайтеся відповідь на це запитання в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2020 випуску 3 від 26.01.2020.

До редакції програми прибігла стривожена Жанна Шулакова: до неї по допомогу звернулася Олена Добродій з міста Кропивницький, яка вже три дні не може знайти свою 12-річну доньку Катю. Дівчинка пішла вранці в школу, але ввечері так і не повернулася додому. Вчителі та однокласники запевнили Олену, що в школі в той день дівчинка теж не з’являлася. Мати Каті одразу ж почала масштабні пошуки своєї дитини, але результату все ще немає. Жанна разом з Оленою Куриловою попрямували до Кропивницького, щоб почати розслідування.

Але незабаром в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2020 з’ясувалося страшне: Катю знайдено мертвою в лісосмузі в 7 кілометрах від свого будинку. Дівчинці нанесли 84 удари по голові та обличчю, в тому числі й ножицями. Олена та Жанна одразу спробували зв’язатися з духом дівчинки, щоб дізнатися ім’я жорстокого вбивці. Але Катя відмовилася виходити на зв’язок… Після цього Олена і Жанна відчули, що до смерті дитини причетний таємничий чоловік зі шрамом. Він був в будинку своєї жертви під час вчинення злочину… як і її мати! Що сталося в будинку родини Добродій? Невже мати стала свідком вбивства доньки? Дивіться просто зараз розслідування звірячого злочину в Кропивницькому в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2020 випуск 3 від 26.01.2020 на сайті СТБ.

Дивіться онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 2 від 19.01.2020

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: