Выпуск 28 | 17.03.2019 | 2019

Не пропустіть програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 28 від 17.03.2019. У другій частині ви побачите, як ясновидці підуть на заклик ангела.

За допомогою до екстрасенсів звернулася молода мама з Івано-Франківська Анна Вовкович. Жінка постійно перебуває під загрозою смерті – ДТП, удари струмом і незрозумілі напади задухи. Ночами вона відчуває, як на її шиї хтось тримає руки і душить.

Екстрасенси з’ясували, що всі проблеми відбуваються з Анною через те, що вона позбулася охорони одного зі своїх ангелів-хранителів. Оберігати жінку повинна була любов її покійної бабусі, але та чомусь покинула її заради іншої мети.

Бабуся Анни загинула на будівництві – на неї впала бетонна плита. Коли екстрасенси приїхали на місце загибелі бабусі – Жанна Шулакова побачила у вікні багатоповерхівки мертвого хлопчика. Коли Жанна прийшла в квартиру, де побачила привид, виявилося, що жінка, яка там живе теж страждає від якогось привида. Але як маленький хлопчик пов’язаний з бабусею Анни? Чи зможуть екстрасенси розгадати всі таємниці і допомогти Анні повернутися до нормального життя? Дивіться просто зараз програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 28 від 17.03.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 27 від 17.03.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: