Выпуск 2 | 29.01.2019 | 2019

Дивіться онлайн програму Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 2 від 29.01.2019 на телеканалі СТБ! Сьогодні ви побачите, як нечиста сила, яка вселяється в матір трьох дітей, намагається вбити малюків. За допомогою до екстрасенсів звернулася багатодітна мати – 41-річна Оксана Товд із Мукачева. Жінка керує невеликим рестораном і вже стала бабусею. Оксана завжди була зразковою господинею і доброю матір’ю. Але останнім часом, рідні стали не на жарт боятися жінку.

Все почалося 11 років тому, коли Оксана почала чути потойбічні голоси. Тоді жінка звернулася до лікарів, але вони не знали, чим їй допомогти, оскільки не змогли поставити діагноз. Довгий час жінка їздила по монастирях і церквах, де її вичитували молитвами, чим ще більше дратували потойбічну сутність. 10 довгих років Оксану мучили голоси, а рік тому, під час чергового нападу, жінка кинулася на власних синів і внука та намагалася їх убити. Зараз в Оксани залишилася остання надія – допомога екстрасенсів.

Як тільки ясновидці наблизилися до жінки, сутність дала про себе знати. Невже те, що оселилося в тілі Оксани, настільки сильне, що не дає навіть підійти до жінки? Чи зможуть Альона Курилова та Ольга Стогнушенко зупинити потойбічну сутність, яка вбиває дітей? Чим же закінчиться для наших екстрасенсів обряд екзорцизму і чи вдасться їм вирвати Оксану з лап диявола? Дізнайтеся вже зараз в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 2 від 29.01.2019 на офіційному сайті телеканалу СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси 2019. Випуск 1. Ясновидці шукають вбивцю 5-річної дівчинки

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: