Выпуск 63 | 19.05.2019 | 2019

Ви дивитеся Слідство ведуть екстрасенси 63 від 19.05.2019, події якого зустрічають глядача на Дніпровщині, у селі Панасівка.

Героїня випуску Людмила Литовченко звернулася до редакції програми з моторошною історією – її рідний брат Руслан розрив могилу їх матері на наступний день після її похорону. Чоловікові поставили діагноз – нервовий розлад на фоні стресу через втрату близької людини. Але тепер Людмила боїться за безпеку своєї сім’ї. Давно відомо, що якщо потривожити запечатану священиком могилу, неприкаяна душа захоче помститися за скоєне…

І вже через тиждень її думки виправдовуються. Вночі, в будинку Руслана, трапляється пожежа. Людмилі ледь вдалося витягти брата з будинку, що палає, але чоловік все одно залишився інвалідом. Пожежники причиною загоряння назвали несправний електрообігрівач, але Руслан запевняє – прилад був зовсім новий, та й з проводкою в будинку ніколи не було проблем.

Трагічний випадок стає лише початком ланцюжка нещасть в родині героїні програми Слідство ведуть екстрасенси 2019. Юна донька Руслана закінчує життя самогубством, а донька Людмили, Ліза, мало не гине, впавши у вогнище.

Щоб розібратися в ситуації, на допомогу героїні відправляються кращі експерти програми – відьма-некромант Жанна Шулакова і циганська ясновидиця Рубіна Цибульська. Для того, щоб обговорити випадок Людмили, екстрасенси зустрічаються в кафе і кожна з них ділиться своїми видіннями. Карти підказують Жанні, що відповідь криється в близнюках і любовному трикутнику, а Рубіна розповідає про дивну картинку, яка прийшла до неї напередодні. Ясновидиця бачила кімнату з труною, а в ній – жінка у весільній сукні. Вона намагалася попередити схилену над нею дівчинку-підлітка про потенційну небезпеку. Незабаром, екстрасенси дізнаються до чого були всі ці образи…

Щоб дізнатися фінал історії Людмили, і чи вдасться її сім’ї зупинити низку смертей – дивіться Слідство ведуть екстрасенси 63 від 19.05.2019 прямо зараз на сайті СТБ!

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 62 від 19.05.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: