Выпуск 62 | 19.05.2019 | 2019

Дивіться онлайн Слідство ведуть екстрасенси випуск 62 від 19.05.2019, в якому в програму звернулася Наталія Тесакова з міста Ізмаїл, Одеської області, з моторошною історією: її переслідує дух загиблої подруги Тетяни, чиє тіло знайшли в колодязі неподалік від  власного будинку. Після кожного візиту примари, син Наталії, трирічний Данило, опиняється на межі життя і смерті.

Героїня програми Слідство ведуть екстрасенси 2019 не розуміє чому Тетяна несе неприємності її родині, адже вони були колись досить близькі, але пізніше втратили зв’язок. Все що дівчина знає – кілька років тому Тетяна, перебуваючи на 4 місяці вагітності, вийшла зі свого будинку і зникла. А пізніше, жителі міста знайшли її тіло в покинутому колодязі. Причин для самогубства у жінки не було, і правоохоронці повідомляють – слідів насильницької смерті не виявлено. Але місцеві жителі твердо впевнені, що жінку вбили.

Наталя стурбована – привид давньої подруги приносить загрозу її синові і вона будь-що хоче зрозуміти, що ж сталося з Тетяною, щоб дух більше не переслідував її.

На допомогу Наталії відправляються екстрасенси Олена Курилова та Ярослава Федорова. Вранці, перед розслідуванням, ясновидці зустрічаються, щоб поділитися своїми відчуттями. Раптово, Ярослава бачить дух убитого чоловіка, який просить допомогти його синові, а натомість він розповість як врятувати Наталю. Чоловік показав Ярославі образ молодого хлопця… який тут же підійшов до екстрасенсів! Юнака звуть В’ячеслав Зечу і, побачивши жінок з вікна готелю, він поспішив звернутися за допомогою: хтось в його домі підкладає стрічки з могильних букетів, після чого в родині трапляються страшні аварії. Екстрасенси розуміють, що повинні відгукнутися на прохання юнака, адже дух його померлого батька обіцяв допомогти в справі Наталії…

Хто робить смертельні підкладали в будинку В’ячеслава Зечу і чи зможе Наталя і її трирічний син знайти спокій і безпеку – дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси випуск 62 від 19.05.2019.

Дивитися онлайн Слідство ведуть екстрасенси. Випуск 61 від 14.05.2019

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: