PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9Imh0dHBzOi8vZWtzdHJhc2Vucy5zdGIudWEiIHNyYz0iLy9wbGF5ZXIudmVydGFtZWRpYS5jb20vb3V0c3RyZWFtLXVuaXQvMi4wMS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC5taW4uanMiPjwvc2NyaXB0Pg==

Стихії за китайським гороскопом: як вони впливають на характер

19.11.2018

Китайський гороскоп стихії свідчить, що з приходом кожного нового року-тварини, вступає в свої володіння і одна з п’яти основних стихій — Дерево, Вогонь, Земля, Метал, Вода. Залежно від того, в який рік народилися саме ви, можна визначити, до якої стихії належите. Якщо хочете дізнатися, як стихія впливає на ваш характер — візьміть останню цифру року вашого народження і читайте нижче характеристику!

Остання цифра року народження — 0 і 1: Метал

металл

«Металеві» люди дуже  незалежні і самостійні, що обумовлено їх потужною силою характеру. Вони люблять себе, але при цьому вміють дбати і поважати інших. Вони, як правило, досить стримані, але під час зовнішнього тиску активно і непохитно відстоюють себе і свою точку зору. Представники цього елемента прагнуть до упорядкованості і вважають найкращим баланс, рівновагу і чистоту у всіх сенсах слова. Їх відрізняє надійність і рішучість, хоча часом вони тримаються дещо відокремлено, не намагаючись бути частиною натовпу. Коли люди металу знають, що вони шукають і чого хочуть, то їх рішучості можна позаздрити, адже перешкоди і невдачі ніколи не можуть змусити цих людей звернути зі шляху, а всі проблеми вони вміють вирішувати з легкістю. У них немає страху перед самотністю, а єдине, чого вони хочуть від соціуму – це визнання їх досягнень і успіхів.

Серед недоліків людей металу можна відзначити їх періодичну імпульсивність. Свідомо чи підсвідомо, все вони володіють непереборною тягою до розкоші, грошей і влади. Нерідко вони можуть бути впертими і вести себе необгрунтовано. Будучи керівниками, люди металу досить вимогливі і хочуть, щоб підлеглі максимально відповідали їхнім високим стандартам і очікуванням.

Метал – це захід. Сезон – осінь. Колір металу – білий. Метал асоціюється з дихальною системою і легкими.

Остання цифра року народження — 2 і 3: Вода

вода

Люди води вважаються людьми привабливими і чуйними, а також вони вміють співчувати. Вони дуже гнучкі і відмінно вміють плисти за течією. Крім того, вони розумні і креативні. У людей води приголомшлива уява, і вони не бояться її використовувати. Серед них чимало відмінних філософів і мислителів, вони дуже незалежні і найчастіше освоюють кілька професій. Представники води мають ідеальні навички спілкування і можуть бути дуже переконливими. Також слід зазначити їх видатні здібності в сфері дипломатії. Вони дуже інтуїтивні і здатні вловити те, що залишається поза увагою інших людей. Це хороші організатори і не менш хороші виконавці, вони вміють помічати особливі таланти оточуючих людей і надалі допомагати їх розвивати.

Люди води можуть бути замкнутими і нещирими, рідко діляться своїми секретами з іншими. Крім того, за ними помічається схильність до маніпулювання. Вони завжди і в усьому намагаються знайти простий і легкий вихід, оскільки відрізняються певною пасивністю і нерідко потурають як своїм, так і чужим примхам. Чому їм варто повчитися – так це міцно стояти на своїх ногах і йти власним шляхом. А ще людям води слід уникати занадто водних місць, як би парадоксально це не звучало.

Вода – це північ. Сезон – зима, а колір – чорний. Вода пов’язана з кістковою і видільною системами.

Остання цифра року народження — 4 і 5: Дерево

дерево
Люди, що народилися під заступництвом дерева, дуже щедрі. Вони твердо дотримуються своїх принципів в плані етичної поведінки, люблять досліджувати світ і аналізувати інформацію, а ще вони відрізняються рідкісною силою переконання. Вони працьовиті і завжди шукають для себе якесь заняття, прагнучи постійно бути зайнятими і вважаючи, що праця – це найкраще застосування своїх сил. Впевненість в собі – це одна з найкращих їх рис. «Дерев’яні люди» завжди вдячні за все, що у них є, і не намагаються гнатися за надмірностями або стрибнути вище власної голови, хоча сфера їх інтересів вельми обширна і різноманітна. Вони вірні друзі і ніколи не поводяться егоїстично, є ідеальними командними працівниками і дуже співчутливі до інших людей.

До недоліків людей дерева можна віднести їх марнотратство. Вони грішать тим, що можуть брати на себе більше завдань, ніж можуть виконати, і тому нерідко перевантажують себе роботою, що не йде на користь нікому. Іншими словами, людям дерева варто повчитися ставити собі обмеження і правильно розраховувати сили.

Дерево – це схід, а його сезон – це весна, відповідно, колір – зелений. Дерево взаємопов’язане з жовчним міхуром і печінкою. Представникам цього елемента слід уникати місцевості, де переважають сильні вітри.

Остання цифра року народження — 6 і 7: Вогонь

огонь

Вогненні люди є досить імпульсивними особистостями. Вони люблять пригоди і авантюри, тому ніколи не відмовляться досліджувати щось нове. Це дуже динамічні і енергійні особистості зі здібностями відмінних керівників, оскільки люблять конкурувати і вигравати. Люди Вогню, як правило, привабливі, проте вони погано переносять самотність. Їх частіше можна побачити в компанії, де вони оточують себе постійним рухом. Вогненні люди мають високу самооцінку, їх часто відрізняє впевненість в собі. Вони розумні і доброзичливі, схильні до рішучих дій.

Люди, що народилися під заступництвом вогню, люблять справляти враження і це їм вдається! Ці люди дуже ефектні, причому для цього їм майже не потрібно докладати зусиль. Прекрасна інтуїція – теж відмінний козир цих людей, який допомагає приймати рішення в важку хвилину.

Однак істотним мінусом таких людей є їх зайва емоційність і недолік терпіння та співчуття. Вони також можуть бути досить егоїстичними і зовсім не рахуватися з бажаннями інших, коли мова йде про досягнення мети.

Вогненні люди – червоний колір, який пов’язаний з серцем і судинною системою. Ця стихія відповідає за літо.

Остання цифра року народження — 8 і 9: Земля

земля

Люди Землі дуже міцно стоять на ногах і дійсно знають, чого хочуть. Ці особистості дуже хороші емпати, вміють співчувати і співпереживати. Ці якості привертають до них людей, завдяки чому вони швидко знаходять друзів.

При цьому «земляни» завжди дотримуються своєї інтуїції і мають непогані дедуктивні якості. Особливо ці люди цінують моральні підвалини, етику і дисципліну, які допомагають давати оцінку навколишнього світу. Люди землі також вміють використовувати власні ресурси з розумом завдяки своєму досить консервативному характеру. Особистості цієї стихії стримані в емоціях, однак теж хочуть бути коханими. А ось чого їм не вистачає – так це трохи авантюрності та жвавості.

Іноді «землян» можна назвати впертими і жорсткими. Вони хочуть все контролювати і нерідко керуються виключно своєю вигодою та підтримкою своїх інтересов. Земля є центром, який відповідає за зміну сезонів. Колір землі – жовтий. Ця стихія асоціюється з травною системою, зокрема з селезінкою і шлунком. Крім того, «землянам» рекомендується триматися подалі від болотистої місцевості з підвищеною вологістю.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: