Як провести 2017 рік що минає ? Поради екстрасенсів

Следствие ведут экстрасенсы

Кінець року – чудовий час, щоб налаштуватися на правильний лад і подумати про те, як зробити наступний рік більш вдалим, успішним і плідним. Для цього потрібно подбати про свою енергетику і енергетику навколишнього вас простору, слідуючи цим простим порадам!626205458

– Перед настанням Нового року постарайтеся віддати всі борги і кредити! Не забувайте також про ті речі, які ви запозичили у когось на тимчасове користування. Обов’язково їх поверніть. Твердження про те, що в Новий рік не можна йти з боргами – вірне. Тому як енергетичні образи і обурення людей, які розраховували на обов’язковість і порядність тих, кому вони зробили добру послугу, можуть принести чимало неприємностей.

– Перед Новорічними святами потрібно позбутися від мотлоху у власному домі! Наприклад, викинути поклади старих газет, одяг, який ви вже не надягнете нікуди і ні в якому разі, прибрати весь надбитий або тріснутий посуд. Таким чином ви позбудетеся від негативної енергетики, через яку в будинку можуть виникати конфлікти і нерозуміння.

– Подбайте про те, щоб залагодити всі конфлікти і розбіжності з оточуючими. Обов’язково попросіть вибачення у всіх, з ким ви лаялися, нехай навіть в листі, або в думках. І самі вибачте своїх кривдників! Це позбавить вас від негативу і очистить вашу ауру.

– Ну і найголовніше – згадайте найприємніші моменти, хороших людей, зустріч з якими подарував вам рік. І не забудьте подякувати Богові за все гарне, що трапилося з вами в році, що минає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як почистити свою ауру: порада від Яни Пасинкової

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.