Як почистити свою ауру: порада від Яни Пасинкової

Следствие ведут экстрасенсы

Аура людини, як незрима оболонка захищає нас енергетично і відображає емоційний фон. Під впливом власних переживань, хвороб або енергетичних (магічних) атак, наш щит (аура) може страждати. Як почистити свою ауру і відновити захисний бар’єр розповіла переможниця 15 сезону містичного проекту «Битва екстрасенсів» Яна Пасинкова.664614572

«Для цього необхідно провести Чистку. У будь-який день спадаючого місяця після заходу сонця прийміть ванну з додаванням сухого звіробою, а перед сном запаліть церковну свічку і прочитайте молитву (на ваш вибір). Ці нескладні процедури допоможуть відновитися вам емоційно і енергетично», – поділилася Яна Пасинкова.

Зруйнувати власну ауру набагато простіше, ніж ви думаєте. Це відбувається в першу чергу через емоції та вчинків самої людини, а вже після залишки енергії крадуться біоенергетичними вампірами.

Щоб зберегти свою ауру, постарайтеся не злитися і не заздрити, зрада коханої людини також руйнує біоенергетичне поле. Негативні впливи потрібно відпустити – пробачити і забути. Якщо будете уникати вищезгадані фактори, то чистити ауру не доведеться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обряд для хорошої роботи від Олени Курилової