Обряд для залучення успіху від Олени Курилової

Следствие ведут экстрасенсы

У вас намічається важлива співбесіда або ділова зустріч, від результату якої залежить кар’єра? Попереду конкурс талантів або складний іспит, а впевненості в собі зовсім не вистачає? Тоді вам буде корисно знати обряд для залучення успіху від екстрасенса Олени Курилової. Вони допоможуть вам реалізувати задумане і стати на крок ближче до бажаної мети.636831346Час везіння і вдалих подій називають білою смугою. Кожен, звичайно ж, хоче зробити її максимально широкою. Обряд залучення успіху робиться на білій дорозі по першому снігу. У взуття під п’яти кладуться монети у 5 копійок. Виходити з дому, тобто з порога квартири і з під’їзду потрібно з правої ноги.

«Вийти на сніг і ходити п’ять разів по колу за годинниковою стрілкою, примовляючи: «Кожному часу свій час, білі дороги будуть у нас». Повернутися додому, взяти п’ятаки і зберігати окремо від грошей (не в гаманці), і не пізніше п’ятого дня від початку обряду віддати їх на пожертвування», – радить Олена Курилова.

Необхідно знати, що діаметр кола, по якому ви ходите, повинен бути обов’язково більшим за зріст людини, тобто, наприклад, метра три-чотири.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке полтергейст і як від нього позбутися

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.