Молитва на удачу в навчанні від Рубіни Цибульської

Следствие ведут экстрасенсы

Ваша дитина старанно виконує домашнє завдання, багато читає і слухняна у школі, а оцінки в щоденнику все одно залишаються незадовільними? Так буває, і часом учень у цьому зовсім не винен. Нудна подача матеріалу, упереджене ставлення вчителя та інші чинники можуть заважати вашому чаду повноцінно зануритися в світ знань. У таких випадках допоможе молитва на удачу в навчанні, яку підготувала фіналістка 14 сезону «Битви екстрасенсів» циганка Рубіна Цибульська.620952978

Молитва учням

З глибин взиваю до Тебе, Господь, освяти мене раба твого премудрістю своєю, надішли волю і старанність, дай сили не відступити перед труднощами в пізнанні. Дотримуючись завіту твого, прагнемо розширити бачення своє – не покинь у темряві нас, недосвідчених. Допоможи, вдихнувши волю свою, немов вітер підштовхує ззаду. Я є око твоє, Господи, без твоєї волі і знання моєму не бути. Амінь.

Ця молитва також підходить для всіх, хто хоче отримати позитивні результати в навчанні. Навіть якщо ви вже давно не школяр, а просто вирішили поліпшити свої знання іноземних мов або пізнати нову науку.

Успіхів у навчанні!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати дорогоцінні камені за знаком зодіаку: поради Хаяла Алекперова