Заговір на удачу в навчанні від Рубіни Цибульської

Следствие ведут экстрасенсы

Хто з батьків не мріяв про те, аби їхні діти добре вчилися, ладнали з однокласниками та знаходили спільну мову з вчителями? Можна з упевненістю відповісти, що цього бажає кожен. Але як зробити так, щоб розсіяна та неслухняна дитина взялася за розум та почала вчитися? Дуже просто! Фіналістка «Битви екстрасенсів»-14, експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», Рубіна Цибульска розповіла про заговір на удачу в навчанні. 

Дивіться онлайн новий сезон Битва екстрасенсів-17

«З початком осені багато батьків відправляють дітей до школи: хтось вперше, хтось уже ні. Але всі вони хвилюються, зичать гарного навчання та легких відносин з однокласниками та вчителями. А чи знаєте ви, що це безпосередньо пов’язано з енергетикою дитини та тільки батьки можуть її підсилити? Для того, щоб допомогти в навчанні потрібно провести невеликий ритуал», – пояснює Рубіна Цибульська.

Що потрібно зробити?

«Тільки-но ви відправили чи відвели дитину до школи подуйте на праву долоню, та прикривши нею рот, скажіть:«нехай дорога буде легкою, гладкою, успішною, а ноша важливою, потрібною, корисною. Нехай ангел-охоронець за спиною стоїть, від злого помислу та слова боронить», – радить експерт.

Читайте також: Як обрати дорогоцінні камені за знаком зодіаку: поради Хаяла Алекперова