Чи можна змінювати ім’я? Коментар екстрасенса

Следствие ведут экстрасенсы

Як впливає на людину зміна імені та в яких випадках це варто робити, а в яких загрожує нехорошими наслідками? Перед таким відповідальним кроком, як зміна імені варто подумати двічі та зважити всі “за” і “проти”. Розібратися з цим питанням вам допоможе наш матеріал. Екстрасенс Хаял Алекперов розповів, чи можна і чи варто міняти ім’я і які можуть бути наслідки.

“Що стосується зміни імені, то змінювати його можна, якщо ви відчуваєте, що воно важке для вас, що саме з ним пов’язано більшість неприємностей у житті. Але ця зміна, швидше внутрішня – для себе. Іноді, щоб оточити себе потрібною, підходящою вам енергетикою можна попросити рідних та близьких називати вас по-іншому”, – говорить ясновидець.

Однак Хаял не радить поспішати змінювати ім’я у паспорті, або перед Богом:

“Робити це можна у крайніх випадках. Коли людина стикається з незворотною загрозою життю. Наприклад, коли людина постійно перебуває на межі життя та смерті, з ним часто трапляються нещасні випадки, або ж він сохне без причини, а медицина не може визначити причин, що відбувається. Тоді можна змінити ім’я у церкві. Тобто змінити той код, за яким людину знають сили, які нас оточують, – як добрі, так і злі. Адже коли на людину наводять негатив, робиться він саме на хрещене ім’я. І якщо мирське та хрещене ім’я – однакові, людина більш вразлива до всякого роду впливам. А коли ж людина змінює ім’я перед Богом, наведений негатив вже не працює”.

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ