Що не можна робити закоханим парам? Застереження від Хаяла Алекперова

Следствие ведут экстрасенсы

У наш час знайти свою другу половинку вкрай складно. Але куди складніше зберегти ваші відносини. На сьогоднішній день, психологи придумали безліч загальновідомих методів збереження відносин: від емоційно-психологічних, до фізичних. Але не завжди подібні методи гарантують необхідний результат. Їх ефективність стає нульовою, коли справа стосується зовнішнього магічного впливу на одного з партнерів.

Життя сповнене злетів і падінь, і ми ніколи не знаємо, що станеться з нами у майбутньому. Тому необхідно оберігати і всіляко захищати свої відносини. А як правильно це зробити, а також – чого не можна робити закоханим парам до весілля, розповів астролог Хаял Алекперов.

«Кращим оберегом і талісманом для закоханих є бірюза. Цей небесно-блакитний мінерал «оживає», якщо любов справжня і захищає її від будь-якого зла. А також має властивість утримувати від зрад. Так що сміливо носите прикраси з бірюзою!» – радить Хаял Алекперов.

Якщо у вас період побачень, намагайтеся, триматися якомога далі від мостів, замкнутих водойм і перехресть – любов в таких місцях «розсіюється» і «тане». На природі краще бачитися з коханим біля підніжжя пагорба, біля кромки густого лісу або берега якогось струмка – ці місця скріплюють почуття двох люблячих і «забезпечують» їм подальшу вірність, каже астролог.

«Якщо ви заручені, то не фотографуйтеся до весілля удвох зі своїм коханим – ви, або розлучитеся, або сімейне життя не складеться. І небажано до весілля приміряти куплені на весілля обручки – це може привести до раптового розриву відносин», – радить екстрасенс.

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ:
https://chats.viber.com/stbua
https://t.me/stbua