Як привабити чоловіка? Порада екстрасенса

Следствие ведут экстрасенсы

Часто, після розставань з коханими, жінки вже не вірять в те, що вони зможуть зустріти свою другу половинку… Не варто впадати у відчай! Якщо ви хочете залучити у ваше життя нові знайомства, скористайтеся порадами експерта проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидиці та біоенергетика Валентини Личагіної. Вона розповіла, як привабити чоловіка – читайте матеріал.

Читайте також: Як вибрати талісман або оберіг

Якщо ви хочете, аби у вас почалися нові відносини, ясновидиця радить викинути з дому всі непотрібні та старі речі. А також пустити в своє життя нову та світлу енергію.

«У дуже багатьох будинках санвузол розташований в південно-західній частині будинку. А саме південний захід пов’язаний з жіночою енергією. Виходить, відбувається відтік вашої жіночої енергетики і це ускладнює особисте життя – говорить Валентина. – В такому разі, я б порадила зробити перекривання цих стоків. Можна червоним маркером або червоним скотчем провести смугу, яка начебто перекриє цей відтік. І ще не можна в цих місцях використовувати зображення самотніх жінок – це наче приречення на самотність на все життя. Те ж саме стосується і всіляких статуеток».

На жаль, часто на шляху самотніх жінок зустрічаються одружені чоловіки, які всіляко це приховують. У більшості випадків про це стає відомо, коли жінка вже закохана до безтями і не уявляє своє життя без цієї людини. У Валентини є порада і на цей випадок:

«Перше, що повинна зробити кожна дівчина – розібратися для чого цей чоловік з’явився в її житті. Наприклад, можна на побачення одягнути прикраси з синім лазуритом (камінь). Він завжди допоможе жінці бути більш чутливою і, якщо є небезпека, він про це обов’язково попередить. Головне вчасно прийняти правильне рішення. А так, закрилася від правди – не хочу нічого знати, не хочу нічого бачити, а потім сльози на цілі роки … »

Любіть і цінуйте себе!