Як уберегтися від пристріту на пляжі?

Следствие ведут экстрасенсы

Коли приходить спекотне літо, то хочеться скупатися у річці, морі або в басейні. Але потім іноді ми можемо зіткнутися з поганим самопочуттям, яке може бути від пристріту. Як убезпечити себе від лихого ока? Про це розповіла учасниця «Битви екстрасенсів» в Україні, експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенса», емпат Лариса Гуцану.

«Дівчатам з довгим волоссям слід заплести косу і зафіксувати її червоною стрічкою. Якщо ж ви володарка короткого волосся, то можна одягнути на себе аксесуар червоного кольору, або причепити на праву ногу браслетик червоних відтінків, який можна зробити власноруч. Це допоможе захистити себе від настирливих і чорних поглядів», – розповіла ясновидиця.на пляжеТак само якщо ви пішли плавати в басейні або в морі, обов’язково візьміть з собою маленьку шпильку, прикріпивши її до плавок.

«Це не тільки допоможе вберегти вас від лихого ока і його наслідків, а й допоможе при раптовій судорозі. Якщо таке сталося, Кольн шпилькою туди, де зводить – судома відразу пройде. Так само слід пити більше води, так як вона допомагає очищати ваш організм від негативу», – радить Лариса Гуцану.на пляже-2Відпочивайте корисно – для душі і тіла!