Наречена повісилася перед весіллям через зраду нареченого

Следствие ведут экстрасенсы

Загадкова смерть сімнадцятирічної красуні в ніч перед Хеллоуїном. Причини з’ясовували експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси»

31 жовтня 2013 року неподалік від центру Глухова, в приватному секторі, знайшли повішеною сімнадцятилітню студентку-першокурсницю педагогічного університету Наталію Щербачов.

«Згідно з офіційною версією міліції, сімнадцятирічна Наталя Щербачов скоїла суїцид. Нібито, через нещасливе кохання», – розповів експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк.

Повірити у те, що загибла сама наклала на себе руки, батьки дівчини Надія та Микола не можуть. Адже їхня красуня-донька виглядала щасливою. Переїхала жити з села Обмачів до міста, тільки стала студенткою, мріяла про професію вчителя. А найголовніше – наступного літа Наталія планувала вийти заміж. І навіть вибирала з нареченим Володимиром імена для майбутніх дітей.

Надія та Микола впевнені: їх дитину вбили, а самогубство зімітували. Не дають спокою рідним дівчини дивні синці та подряпини, які вони бачили на тілі загиблої. Щоб з’ясувати, що насправді сталося з їхньою дитиною, батьки вже через кілька днів після загибелі дочки звернулися до екстрасенсів.

За розслідування обставин загадкової смерті дівчини взялися переможниця «Битви екстрасенсів-12» в Україні, медіум з Казахстану Ділар Сапарова та учасниця «Битви-11», чеська ясновидиця Ольга Калинова.

Чому екстрасенси відчувають погляд на дівчині, поки вона вмирала? Невже батьки Наташі праві й дівчину вбили? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: