Дух бабусі хоче забрати півторарічну онучку на той світ

Следствие ведут экстрасенсы

Діти для батьків найдорожче, що є в їх житті. Вони всіляко намагаються вберегти їх від усіх негараздів і негод. Однак є те, від чого вони не в силах захистити свою кровинку. А буває й таке, що, не відаючи того, самі шкодять їй. У п’ятницю, 9 червня, о 22:35 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» люди, що володіють надможливостями, відправляться в місто Бровари, Київської області на допомогу до Тетяни Кравцової. Жінка боїться за життя своєї півторарічної дитини.

Тетяна Кравцова – успішна жінка, щаслива дружина та мати двох прекрасних дітей – сина Тимофія та півторарічної донечки Варвари. Однак в одну мить її безхмарний світ перевернувся. Торік героїня втратила одного з найближчих для себе людей – маму Олену. 50-річна жінка померла від крововиливу в легені. Це стало справжнім ударом для Тані.

«У мене була така мама. Коли ти до неї приходиш – вона тебе обіймає і настільки стає тепло. Не залишилося жодної людини, яка б так переживав й турбувалася за тебе як мама – зі сльозами розповідає Тетяна – Зі смертю мами ти розумієш – життя швидкоплинне та мінливе. Все було прекрасно й чудово, була хороша сім’я та в одну мить усе розвалилося»

Жінка сильно звинувачує себе за те, що не встигла, як слід попрощатися з мамою:

Мама Варі Тетяна Кравцова

Мама Варі Тетяна Кравцова

«Я тоді кожні дві години годувала Варвару. Мені її було ні з ким залишити, і я не встигла ні поговорити, ні попрощатися… Я навіть не поцілувала її».

Не встигла Тетяна оговтатися після страшної втрати, як мало не померла її дочка. Дитині було дев’ять місяців.

«З незрозумілих причин вона почалася задихатися. Я трясла її, згадувала всі свої застосування першої медичної допомоги, але нічого не допомагало. Вона вже посиніла. – з жахом згадує героїня – Я схопила її і побігла до сусідів. І, напевно, коли я пробіглася з нею і протрясла добре, щось сталося. Коли я добігла Варя почала дихати й заплакала».

Дитину відразу ж відправили на обстеження, але воно нічого не показало. Варя – повністю здорова. Однак увечері трапилося те, чого ніхто не очікував. Раптово дівчинка заплакала й Таня пішла в дитячу аби заспокоїти доньку. Відкривши двері спальні, жінка застигла на порозі від жаху: біля ліжечка стояла якась тінь. Тетяна впевнена, що це був дух матері, який хотів забрати Варю з собою на той світ через образу на доньку.

З’ясувати, що насправді відбувається в сім’ї та чи загрожує якась небезпека дитині, спробують ясновидці Ільміра Дербенцева та Ганна Гельерс. Взявши в руки фотографію дівчинки, Ільміра побачила страшну картину:

Ясновидці Ільміра Дербенцева і Ганна Гельерс з Тетяною

Ясновидці Ільміра Дербенцева і Ганна Гельерс з Тетяною

«Ніч. Темна кімната, в якій багато палаючих свічок. У темряві бачу ляльку в червоному платтячку. Вона – в руках жінки, яка щось шепоче, як читає молитву, водить свічками навколо голови ляльки, підпалює кінчики її волосся. Вона проводила ритуал і зарядила ляльку на смерть! І що найстрашніше – я бачу, що ця лялька в руках дитини!»

«Зараз я відчуваю, що у дитини стоїть якийсь дивний щит, не підпускає до неї. Таке враження, що дівчинку оточила якась сила. Вона мені навіть руки обпікає. – розповіла про свої відчуття Анна Гельерс – Знаєте, таке відчуття, що сила, яка загрожує дитині, активізувалася ще до її появи на світ».

Що за сила хоче забрати в потойбічний світ півторарічну Варвару? Чи причетна до того, що відбувається з дитиною її покійна бабуся? І яке відношення до цієї справи має прабабуся дівчинки? Дізнаєтеся вже п’ятницю, 9 червня, о 22:35 на СТБ у програмі «Слідство ведуть екстрасенси».