Що можна і не можна робити на Трійцю 2017?

Следствие ведут экстрасенсы

Одним з головних християнських свят вважається День Святої Трійці. Відзначають його на 50-й день після Великодня. У 2017 році свято припадає на завтра – 4 червня. Для того, щоб цей день приніс вашій родині добробут, варто розібратися, що можна робити на Трійцю, а що категорично не можна робити на Трійцю 2017.

Що можна і не можна робити на Трійцю 2017? Читайте в матеріалі!

Що можна і не можна робити на Трійцю 2017? Читайте в матеріалі!

Цього дня слід прикрашати свій будинок, розкидавши на підлозі зелені трави, такі як чебрець, м’ята, любисток, лепеха. А ось полин потрібно прив’язати до одвірка вхідних дверей. Навіщо? Про це, а також про те, що можна і не можна робити у День Святої Трійці 2017, розповіла учасниця «Битви екстрасенсів» в Україні та експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Лариса Гуцану.

«Цього дня обов’язково потрібно сходити до церкви і освятити зелень, яку зібрали вранці у День Святої Трійці, або Зелену неділю. В руках повинен бути заздалегідь приготовлений букет з любистку, лепехи, полину, м’яти і чебрецю. В середині букета необхідно розмітити потрійну свічку зеленого кольору. Вона повинна горіти під час усієї служби», – радить Лариса.

Читайте також: Привітання з Трійцею 2017: короткі та красиві у віршах для смс

Те, що залишиться від свічки потрібно обов’язково зберегти, говорить ясновидиця:

«Огарок свічки – це оберіг, який потрібно гарненько заховати подалі від чужих очей. Висушена Троїцька трава допомагає оберігати будинок від всякої нечесті».

Недогарки Троїцьких свічок ще у старовину давали у руки вмираючій людині. Вважалося, що таким чином їй можна було полегшити передсмертні страждання. Є так само і інші народні прикмети. Наприклад, якщо на Трійцю йтиме дощ, то варто очікувати рясного врожаю. А якщо ні, то урожай буде мізерним.

Читайте також: Трійця 2017: які народні прикмети існують в цей день

Також в День Святої Трійці і під час русального тижня обов’язково дотримувалися численних заборон, щоб нічим не образити присутніх в цей час на землі небіжчиків і не накликати на себе їх гнів.

«Забороняється шити, прясти, робити ремонтні роботи, працювати в городі. Не можна купатися в річці, водоймах або морі, так як можна потонути. Вважається, що в цей день, якщо ви полізе в воду, то вас може потопити нечиста сила – розповіла Лариса Гуцану. – Після храму слід зробити невеличкий святковий стіл. Потрібно відзначати тихо і скромно, а також поминати померлих».

Всім добра і щастя!