Жінку-дизайнера вбив один з її прихильників?

Следствие ведут экстрасенсы

Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Яна Пасинкова та Анна Гальєрс розслідували загадкову смерть 34-річної дизайнера із Житомира Лесі Радчеко. Жінку знайшли мертвою під мостом у її день народження. Правоохоронці кваліфікували цю справу, як самогубство та закрили її. Проте у ході розслідування, люди з надможливостями відчули, що Лесі…допомогли піти з життя.

дизайнер-житомир-2

«Я відчула, що на мосту, під яким знайшли Лесю, багато загублених душ… – розповіла про свої відчуття Ганна Гальєрс, коли екстрасенси приїхали на місце загибелі Лесі Радчеко – Мені здається, що це місце ніби притягує смерті! Я бачу тут багато самогубств та вбивств».

Дійсно, щорічно за різних обставин на мосту гине кілька десятків людей. Жителі Житомира вважають це місце проклятим і намагаються обходити його стороною. Але що у ніч смерті робила тут Леся?

Щоб перевірити, чи добровільно жінка пішла з життя, Яна Пасынкова провела обряд, після чого сказала просто приголомшливі слова: «Ваша дочка, ваша мама не самогубець. Так, в цій історії багато темного, незрозумілого й нерозкритого. Ми тут, аби розібратися у цьому. Але вона не самогубець!»

дизайнер-житомир-1

Але якщо Леся не сама пішла з життя, то хто її вбив? Кому була потрібна смерть молодої жінки? А також – чому всім, хто намагався докопатися до правди, затикали рота? Невже, щоб приховати правду, про смерть Лесі? І чому під підозри екстрасенсів потрапили колишній чоловік та нинішній коханий Лесі?

Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете, подивившись випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ: