Ритуали для вдалої торгівлі

Следствие ведут экстрасенсы

Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» часто дають поради, як зберегти матеріальний добробут та його примножити. Але як бути, якщо ще на початку бізнес-шляху торгівля не йде? Читайте у нашому матеріалі, який ритуал потрібно провести, аби торгівля стала вдалою.

Учасниця «Битви екстрасенсів» та експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Рубіна Цибульська каже, що для успіху в торгівлі та налагодження бізнесу є старовинний циганський обряд:

Рубина Цибульская

«Як відомо, у давнину, жінки йдучи на заробітки, для залучення удачі в справах, одягали маниста, так як дзвін монет сприяв цьому. Тепер же застосовується інший обряд, який підходить як жінкам, так і чоловікам для того, щоб привернути удачу в бізнесі. Необхідно взяти сім монет жовтого кольору і на всіх порогах робочого приміщення, будь то магазин або офіс – неважливо, перед початком робочого дня, пересипаючи монети з руки в руку так, щоб вони видавали характерний звук, повторювати такі слова: «Дзвени, блести, пересыпайся, до мене йди, не прерывайся!». Слова потрібно повторити тричі на кожному порозі».