Трирічного хлопчика переслідують паранормальні явища

Следствие ведут экстрасенсы

У понеділок, 22 травня, о 20:00 та 21:00 телеглядачі СТБ побачать розслідування експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Люди з надможливостями спробують врятувати трирічного Максимку з села Велика Каратуль від паранормальних явищ, які переслідують дитину.

За допомогою до ясновидців звернулася мама хлопчика – Анна Кудрявцева: «Мій син перестав говорити. Ми лежали з ним у лікарні на обстеженні й лікарі сказали, що ніяких відхилень розвитку у нього немає і що мовчання – результат стресової ситуації, яка була у родині. Але ми не б’ємося, не лаємося, живемо мирно».

Більш того поведінка дитини змінюється на очах.

«Йому подобається робити боляче. Буває, що діти б’ються, але так щоб з кулаками й по голові… Максим бив по всьому що бачив з таким звірячим оскалом», – каже жінка.

Що ж відбувається з дитиною – будуть з’ясовувати чорний маг Дмитро Дульський та циганська ясновидиця Рубіна Цибульська.

«Відчуття йдуть дуже дивні – над дитиною точно навис рок… На картах мені випадає загроза його життю у минулому з вини чоловіка-кровника. Я можу помилитися, але, здається, цього хлопчика хотіли вбити» – розповіла про свої відчуття Рубіна Цибульська.

рубина цыбульская

Невже хтось з кровних родичів Максима бажав або бажає його смерті? Якщо так, то хто це може бути? І нарешті – що за паранормальні явища переслідують дитину у його домі? Може це вони так впливають на поведінку хлопчика?

Не пропустіть прем’єрний випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у понеділок, 22 травня, о 20:00 і 21:00 на СТБ!