Поліцейські вимагали гроші у бізнесменів за зняття з них підозру у вбивстві?

Следствие ведут экстрасенсы

У проект «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася Ярослава Корсун. Дівчина благала ясновидців допомогти знайти вбивцю мами. Оксану Корсун жорстоко зарізали у власному будинку. Вбивцю досі не знайшли! Експерт-криміналіст проекту Михайло Присяжнюк разом з ясновидцями Рубіної Цибульською та Яковом Шнеєрсоном вирушили до міста Кобеляки, де сталася трагедія.

кобеляки-3

«3 вересня ми приїхали на кладовище, аби прибрати на могилках бабусі та дідусі. Оксана стояла біля могил, потім заплакала й сказала, що ми для неї місце прибрали. Таке враження, що вона відчувала про швидку загибель або їй хтось погрожував», – припускають рідні жінки.

Сусіди загиблої розповіли, чому Оксана чекала на свою смерть: «Вона сказала так: «Я, напевно, помру. Я ж проклята, поробили мені».

Хто зробив жінці магічне прокляття? Та чи було воно, бо Оксана померла не своєю смертю, а її вбили! Чи може бути до цього причетна магія?

«Вбивства часто здійснюють під впливом магії: вбивця може бути одержимий, на жертві смертельна прокляття та багато іншого – розповіла ясновидиця Рубіна Цибульська. – У мене в голові крутяться фрази: «чорний список», «список убивць».

кобеляки-4

Про які списки говорить циганська ясновидиця і яке відношення вони мають до смерті Оксани Корсун?

«Причина вбивства – в магії! Оксані робили на смерть і не тільки їй… Донька – наступна жертва. Якщо не втрутитися, вона помре!» – розповів про свої видіння Яків Шнеєрсон.

Невже Ярославі загрожує смерть, як і її мамі? Але хто і чому зводить зі світу сім’ю?

В ході розслідування ясновидцям та експерту-криміналісту вдалося дізнатися ім’я вбивці та викрити схему, по якій поліцейські вимагали гроші у бізнесменів за зняття з них підозри у вбивстві Оксани Корсун!

кобеляки-5

Дивіться відео випуску: