Хто й чому вбив жінку, практично відрізавши їй голову?

Следствие ведут экстрасенсы

У понеділок, 15 травня, о 19:00 та 20:00 в ефір телеканалу СТБ вийдуть одразу дві серії розслідування, в якому брали участь найсильніші ясновидці країни, експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

Ясновидці Яків Шнеєрсон та Рубіна Цибульська разом з експертом-криміналістом проекту Михайлом Присяжнюком розслідували вбивство Оксани Корсун, яке відбулося 23 вересня 2015 року.

О 10 годині вечора жінку жорстоко зарізали у власному будинку, практично відрізавши голову. Очевидці, які опинилися на місці трагедії, в один голос кажуть, що це вбивство скоїв «звір»: «Порізано, порвано! Таке відчуття, що її різали не ножем, а пилою», «Напевно, з неї витекла вся кров, така калюжа була на кухні».

кобеляки-1

Хто й чому вбив Оксану – невідомо! Вбивця досі на волі, а жителі міста Кобеляки, де сталася трагедія, живуть у постійному страху. Вони впевнені – з’явився маніяк…

Першим на розслідування відправився Михайло Присяжнюк: «Я обрав цю справу не розумом криміналіста, а серцем. Мені хотілося допомогти дочці загиблої… Але, тоді я і припустити не міг, що це розслідування може поставити під загрозу життя людей, а екстрасенсів, які згодились допомагати мені, – коштуватиме кар’єри на СТБ…»

кобеляки-3

Про що говорить експертом-криміналістом проекту «Слідство ведуть екстрасенси»? Невже в ході розслідування він з’ясував, хто вбив Корсун Оксану? І чому, за словами Михайла, для екстрасенсів це розслідування могло стати останнім у їх кар’єрі?

кобеляки-4

кобеляки-5

Не пропустіть двухсерійне розслідування вбивства жінки з міста Кобеляки у понеділок, 15 травня, о 20:00 та 21:00 на СТБ!