Після проявів полтергейсту невідома сила забирає життя дітей сім’ї

Следствие ведут экстрасенсы

За допомогою у проект «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася сім’я Полігас з села Колпитів, Волинської області. У їх будинку почали відбуватися явища, які не піддаються логічному поясненню. А після них стали вмирати діти. Розібратися, що відбувається у цій сім’ї, вирушили ясновидці Олена Курилова та Яна Пасинкова.

П’ять років тому сім’я Полігас втратила усякий спокій, тому що в їх будинку почали відбуватися дивні речі.

«Пересуваються чашки, ложки на столі. Двері відкриваються і закриваються самі по собі. Відчувається, що хтось є в будинку, якийсь дух. Дуже страшно. Як-то всі у кухні вечеряли, а в залі раптово музика включилася на повну гучність», – розповідають члени сім’ї.

Але найстрашніше те, що після цих паранормальних проявів у сім’ї померли дві сестрички, а невідома сила, яка, як люди впевнені, забрала їх життя, тепер полює на їх 16-річну сестру.

курилова

«У смерті моїх сестер є щось потойбічне і містичне. Я дуже хочу жити. Хочу прожити таке життя, аби вони раділи за мене там, на небесах. Я хочу за них прожити життя» – зі сльозами на очах каже дівчинка.

За справу взялися постійні експерти проекту – ясновидці Олена Курилова та Яна Пасинкова.

«Таке дивне видіння мені йде. Стара бабця стоїть, регоче, аж заливається, демонічний регіт прям такий страшний… А потім так підморгує мені єхидно й каже: «Забери душу, залиш життя» – говорить про своїх видіннях Олена Курилова.

«У мене в кожному розкладі випадає одне і те ж – таємниця, секрет. При чому, страшна таємниця якась. І пов’язана вона з сім’єю, яка нас покликала. І демон постійно падає», – розповіла Яна Пасинкова.

Про що говорять ясновидці? Що може приховувати звичайна, на перший погляд, сім’я? Чому темна сила забрала до себе дітей, а зараз полює на їхню старшу сестру? І зможуть допомогти екстрасенси сім’ї Полигас?

Не пропустіть випуск «Слідство ведуть екстрасенси» у понеділок, 1 травня, о 21:00 на СТБ!