Батьки власними руками заганяли дочок до могил

Следствие ведут экстрасенсы

32-річна медсестра Галина Рибак звернулася до експертів проекту «Слідство ведуть екстрасенси» щоб вони врятували її 4-річну дочку. Якась зловісна сила затягує її на той світ.

свэ-девочка на кладбище-1

Галина з чоловіком Володимиром живуть у селі Живачів, Івано-Франківської області. У них дві чарівні донечки – 13-річна Марічка та чотирирічна Емма. З манюнею відбуваються жахливі й нез’ясовні речі. Хтось невідомий в будинку лякає дитину, після чого з нею відбуваються жахливі речі. Галина каже, що у її дочку ніби щось вселяється і в ці моменти вона може з собою щось зробити. Вона вже один раз намагалася ножицями порізати собі руки.

Але потім почали відбуватися ще більш страшні речі – вночі Емма стала зникати з дому. Знаходили дитину на … кладовищі! Коли жінка знайшла свою дочку на одній з могил, її охопив невимовний жах! Як і чому її дочка опинилася сама посеред ночі на кладовищі?

свэ-девочка на кладбище-2

За цю містичну справу взялися найдосвідченіші експерти нашого проекту. Фіналістка п’ятого сезону «Битви екстрасенсів», київська відьма Ярослава Федорова та одна з найсильніших ясновидців Чехії Ольга Калінова. Але те, що вони дізналися й розповіли про сім’ю Рибак, шокувало не тільки знімальну групу проекту, але й всіх односельців сім’ї.

«Ви повинні покаятися на цьому місці, куди приходить ваша дочка. На колінах повинні стояти перед цими могилами» – звернулася до батьків дівчинки Ольга Калінова.

ольга-калинина

«За вашою молодшою дитиною ходить смерть! У вас є вибір – або робите нормальне життя своїм дітям, або загоните їх до могил!» – сказала Ярослава Федорова батькам 13-річної Марічки та чотирирічної Емми.

Дивіться весь випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ: