Мати двох дітей покінчила з собою, встромивши в серце ножа?

Следствие ведут экстрасенсы

33-річну Марину Тимкович знайшли мертвою 8 березня 2016 року на порозі власного будинку з ножем у серці. Висновки правоохоронців – суїцид.

1

Марина жила у власному будинку зі своїм чоловіком Василем і двома доньками – 16-річною Надією та дев’ятирічною Ангеліною. Увечері вся родина зібралася у сімейному колі. Рідні кажуть, що Марина була дуже красива й усміхнена того дня.

У той вечір в будинок Тимковичів прийшли на вечерю родичі чоловіка. Господиня побула з гостями до десяти вечора, потім поклала спати молодшу дочку й сама пішла відпочивати. А вже через годину Василь вийшов на вулицю покурити й знайшов свою кохану дружину мертвою! Рідні викликали поліцію, але те, які висновки вони зробили, просто шокувало. Правоохоронці сказали, що Марина вбила себе сама!

курилова-федорова

Однак версія самогубства виглядає досить дивно. Чому вона вбила себе, якщо в родині й на роботі проблем у неї не було? Чому вийшла на двір в одній нічній сорочці, коли на вулиці було ще настільки холодно, що люди ходили в кожухах? Можливо, Марину витягли на вулицю силою? А також – яку ж треба мати силу, щоб встромити собі в груди ножа на цілих 12 сантиметрів, як зазначено в розтині? Невже жінка дійсно зробила це сама?

На всі ці питання відповіли ясновидці Ярослава Федорова та Олена Курилова. Чим закінчилося це розслідування – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у випуску «Слідство ведуть екстрасенси»: