Оберіг на Великдень з великоднього яйця

Следствие ведут экстрасенсы

16 квітня весь православний світ відзначає світле свято Великодня. Напередодні святкування воскресіння Христа люди печуть паски і фарбують яйця. Однак мало хто знає, що пасхальне яйце може стати потужним оберегом для вашого будинку. Як зі звичайного яйця зробити оберіг, розповіла фіналістка «Битви екстрасенсів» в Україні, експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» спадкова циганська ясновидиця Рубіна Цибульська.

Читайте також: вихідні на Великдень 2017 – скільки відпочиваємо

рубина-цыбульская

«Візьміть лівою рукою будь-яке яйце, пофарбоване у червоний колір, показуючи тим самим, що ви берете його від серця. Потім читайте змову: «Яйце світле, яйце пасхальне, яйце благословенне, всі біди мої розбий і невдачі мої здолай, звістку благу рознеси, мені удачу в будинок неси!» – розповіла Рубіна.

Саме це яйце ви разом зі шматочком паски ставите біля домашніх ікон, де вони залишаються цілий рік до наступного Великодня. Яйце і паска будуть працювати, як оберіг, утримуючи на себе весь негатив в будинку і залучаючи лад та удачу.

«Решта яэць до Великодня при поході у гості або при прийомі гостей ви обмінюєте. Робиться це так: яйце кладеться у хустинку, з якого ви віддаєте своє і приймаєте чуже зі словами: «Як це яйце наповнене, нехай буде повним ваше щастя!»

Щасливого свята Пасхи!