Замурована у дзеркалі жінка зводила зі світу мешканців квартири?

Следствие ведут экстрасенсы

Оксана Сухомлинова з Чугуєва жахливо боїться померти! Більш того, вона точно знає, коли саме загине. Про це їй постійно говорить жінка в чорному з її нічних кошмарів. Ця таємнича гостя вже забрала на той світ більше десятка родичів Оксани. Ким була ця зловісна жінка в чорному? Чому безжально винищувала рід? І чи змогли позбутися її найсильніші екстрасенси країни – читайте у нашому матеріалі.

свэ-женщина в черном

«Я не можу з цим жити. Жінка в чорному пророкує мою смерть. Каже, що я помру 1 листопада і вказує час – 16:30 – не стримуючи сльози, розповідає Оксана. – Я дуже переживаю за своє життя, бо я – мама трьох дітей і тому звернулася до екстрасенсів за допомогою».

Допомогти жінці погодилися найсильніші ясновидці країни Жанна Шулакова та Олена Курилова, які негайно приступили до роботи.

«Я бачила образ молодої вродливої жінки, але тіло в неї було проткнуто якимись списами або залізяками. Вона мене весь час просила: «Випусти мене, випусти. Звільни». Вона замкнута в якомусь маленькому тісному просторі. Як замурована в стіні, чи що?» – спантеличено запитала ясновидиця.

жанна-шулакова

Складно повірити, але в ході розслідування екстрасенси таки знайшли цю жінку! Вона була замурована в дзеркалі, яке висіло на стіні в квартирі у Оксани. Невже це вона зводила зі світу всю її сім’ю і пророкувала Оксані швидку смерть? І яке відношення до того, що відбувається з жінкою, має страшний гріх її колишнього чоловіка?

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: