Як залучити удачу в будинок: замовлення від Хаяла Алекперова

Следствие ведут экстрасенсы

Як залучити удачу в будинок? Адже вона – птах мінливий. І дуже часто відвертається від нас у найважливіший та найвідповідальніший момент. Ось-ось здавалося б перетнув фінішну пряму в розпочатій справі, досяг бажаної мети – а тут раз, і доля, немов навмисне, робить далекими бажання і блага, які ще вчора ти майже тримав у своїх руках. А буває і зовсім так, що удача постійно ходить повз твоєї вулиці й єхидно посміхається, раз за разом стукаючи в чужі ворота. Але ця ситуація дуже навіть поправна, говорить двічі переможець та суддя «Битви екстрасенсів», та експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидець Хаял Алекперов. Як залучити удачу в будинок? Читайте в нашому матеріалі замовляння від екстрасенса.

Читайте також: червона нитка на зап’ясті – розкриваємо всі секрети

«Перш за все, людині заважає стати щасливою власний песимізм. Адже фортуна любить сміливих та впевнених у собі людей, тих, хто вірить у свої сили і здатний ризикнути, покластися на волю випадку. У той час як постійні сумніви, надмірна самокритика та упереджене ставлення до себе і своїм талантам просто семимильними кроками віддаляє людину від успіху», – говорить ясновидець.

хаял-алекперов

Також, перешкодою того, щоб удача стала постійним гостем у вашому будинку, є заздрість. Притому, як заздрість оточуючих по відношенню до людини, так і заздрість самої людини по відношенню до надбань та благ інших людей.

«Заздрість взагалі – почуття руйнівне. І якщо саме вона рухає вашими вчинками, якщо ви прагнете до тієї чи іншої мети лише через заздрість, швидше за все удача навряд чи посприяє вашим починанням – запевняє Хаял. – Якщо справа йде так, що об’єктом заздрості є саме ви, то варто якомога менше контактувати з недоброзичливцями. І вже тим більше – не хизуватися власними перемогами й досягненнями. Адже як би ви не були впевнені в собі, якою б сильною не була ваша енергетика, завжди знайдеться заздрісник, який вдарить по найвразливішому місцю й наслідки виявляться сумними. А тому рецепт залучення удачі в цьому плані простий – вірте у себе, йдіть до своєї мети власною дорогою і не озирайтеся – щастя у кожного своє, і воно, як кажуть, любить тишу».

Читайте також: гороскоп на 2017 рік Вогненного Півня за знаками зодіаку

Що стосується магічних способів залучення удачі тут хорошим помічником стане такий напівкоштовний камінь, як тигрове око, розповів ясновидець і додав: «Прикраси з нього – персні, кулони або сережки – допоможуть людині стати щасливою. Особливо, якщо помістити цей камінь у срібну оправу. Також, мінералом , який приносить удачу здавна називають бурштин. Вважається, що він допомагає людям реалізувати мрії та плани у конкретні дії, підсилює інтуїцію та приваблює фортуну. А тому ювелірні вироби, прикраси, статуетки або картини з бурштину дійсно можуть стати справжнім талісманом на удачу. Принести удачу може і придбана вами прикраса у вигляді чотирилистої конюшини (її здавна вважали символом успіху і стародавні єгиптяни, і кельти і християни), і у вигляді підкови (також стародавній символ, з яким пов’язували удачу різні народи). Все залежить від того, з яким внутрішнім посилом ви купуєте річ. Адже вона повинна стати відображенням вашого щирого бажання стати щасливим й везучим».

Читайте також: поради екстрасенса Олени Курилової – топ-10 на кожен день

ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля