Відьма прокляла село на Херсонщині на вдівство

Следствие ведут экстрасенсы

Вперше в історії в проект «Слідство ведуть екстрасенси» звернулися офіційні представники влади. Допомоги просив голова сільради села Ульянівка, Херсонщини. В цьому селі без причини вмирає молодь та діти. Молодих хлопців та чоловіків, у яких не було приводу йти з життя, знаходять в петлі.

СВЭ-зеркала-1

Чому молодь вбиває себе? Розібратися у всьому цьому спробували екстрасенси Рубіна Цибульська та Яків Шнеєрсон. Їх приїзду та допомоги чекали кілька десятків сімей рідних загиблих. Але експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» працювали лише з трьома з них. Вони вибрали фото і почали зчитувати з них інформацію.

«Серед фотографій загиблих були дві, які одразу привернули мою увагу. Це була дівчинка-підліток і молодий хлопець. Над ними я бачила однакові мітки – як криваві плями», – розповіла Рубіна.

СВЭ-зеркала-рубина

«Я відчуваю тут смерть хлопця. Він молодий, ну до 30-ти. Він мені показує свою руку і говорить те, що він взяв чужу річ. Він вкрав книгу у людини, яка займалася чаклунством», – каже Яків.

Невже чаклунський інструмент міг стати причиною стількох смертей у селі? А також – за що чаклунка мстить односельцям з того світу? Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у відео: