5-річного малюка переслідував дух із закривавленими крилами

Следствие ведут экстрасенсы

Сім’я Савчуків живе у місті Фастів, недалеко від столиці. Тетяна – вчителька музики, її чоловік Руслан виготовляє на замовлення меблі. У них є єдиний синочок Ілля. Останнім часом з малюком відбуваються дивні й страшні речі.

Спочатку якась потужна сила жбурнула його просто об стіну. Хлопчик з неймовірною силою вдарився головою. Після чого його госпіталізували. Рідні Іллі страшенно налякані. Ще трохи – і вони б втратили дитину.

савчук-2

А наступний випадок змусив Тетяну та Руслана звернутися за допомогою до екстрасенсів. Щось невидиме збило малюка з ніг і мало не зробило калікою. Від удару хлопчик втратив свідомість. Іллюша був за крок від смерті. Медики буквально витягли дитину з того світу. Зупинили сильну кровотечу і зашили рани на голові.

Але найстрашніше те, що перед кожним небезпечним випадком хлопчик бачить чоловіка без обличчя! Неймовірно, але в ході розслідування мама Іллі зізналася, що теж бачить образ невідомого їй чоловіка у чорному одязі. Вперше він прийшов до Тетяни перед тим, як вона втратила дитину. Їх Іллюша – з двійнят, друга дитина якої померла.

савчук-5

Жінка побачила сон, в якому їй з’явився цей незрозумілий чоловік, а вже вранці вагітна жінка зі страшними болями потрапила до лікарні. Там вона почула жахливий вирок медиків – одна дитина померла. На щастя, другу дитину з двійні – Іллюшу – вдалося врятувати. А зараз він знову опинився на волосині від смерті.

«Я бачила, як сина Тетяни тримала за руку людина з великими крилами за спиною. І ці крила були всі в крові!» – розповіла про свої видіння ясновидиця Рубіна Цибульська, яка разом з Яною Пасинковою приїхала на допомогу родині.

Що приходить за 5-річною дитиною і чому хоче забрати його на той світ? Дізнавшись правду, ви будете шоковані! Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси»: