Екстрасенси знайшли свідка, якого правоохоронці шукали три роки

Следствие ведут экстрасенсы

Ясновидці Хаял Алекперов та Яна Пасынкова розслідували вбивство, яке сталося в Одеській області три роки тому. Задушеною у 15 кілометрах від Одеси знайшли 23-річну Ганну Суханову. А подруга дівчини, з якою вона бачилась напередодні смерті, і зовсім зникла. Де вона, а також – хто вбивця, правоохоронці так і не дізналися.

«По дорозі сюди карти говорили мені, що вбивця Ганни – чоловік, і він ішов мені як член сім’ї! І я насамперед вирішила перевірити Євгенія, брата Анни» – розповіла ясновидиця.

яна-пасынкова

У брата Ані справді був мотив – трикімнатна квартира у центрі Одеси, яка залишилася їм у спадок. І що найцікавіше, операція з продажу цієї квартири повинна була відбутися через чотири дні після смерті дівчини.

«Я відчуваю, що співмешканець Ганни – наче вовкулака. На вид спокійний, однак, в якийсь момент він стає звіром» – розповів про свої видіння Хаял Алекперов.

хаял-алекперов

Може вбивця співмешканець покійної? Він міг у пориві гніву задушити кохану, а тіло вивести за межу міста.

Так хто ж задушив Анну – брат, співмешканець або подруга, яка зникла після вбивства? Неймовірно, але ясновидцем вдалося знайти важливого свідка у справі про вбивство одеситки, якого поліція шукала цілих три роки!

Дивіться відео «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ: