Як правильно розтлумачити свій сон?

Следствие ведут экстрасенсы

Як правильно розтлумачити свій сон? Цим питанням задаються багато хто. Хтось біжить до комп’ютера і шукає тлумачення снів в інтернеті. Хтось вдається до вченню бабусь, які почули колись у юності. А хтось – просто не звертає на сни ніякої уваги, вважаючи, що це все забобони. Проте сон – це свого роду підказка, якою ви можете скористатися, а можете – проігнорувати. Як же правильно розтлумачити свій сон, розповіла переможниця та член журі «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидиця і таролог Яна Пасинкова.

Таролог из Днепропетровска Яна Пасынкова стала победительницей 15 сезона самого мистического проекта страны «Битва экстрасенсов».

«Перше, на що я завжди раджу звертати увагу – це ваш «післясмак» від сну. Вранці від спогадів сновидіння ви відчуваєте себе тривожно, знесилено або навпаки радісно й легко? Це перша підказка, яка ніколи не обманює. Погані відчуття після сну – чекайте погіршення, хороші – все вирішиться на вашу користь. Сни – це завжди підказки і незважаючи на те, що є загальноприйняті інтерпретації сновидінь (риба сниться до вагітності, небіжчик – до зміни погоди і т. д.) завжди відстежуйте події свого життя після значимого сну. Так ви створите свій власний унікальний і достовірний сонник!» – розповіла Яна Пасинкова.

Завжди прислухайтеся до порад, які дає вам доля. Бережіть себе та близьких! І звичайно ж не пропустіть прем’єрний випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» за участю Яни Пасинкової у неділю, 19 березня, о 19:00 на СТБ!