Як позбутися родового прокляття самостійно?

Следствие ведут экстрасенсы

Позбутися родового прокляття самостійно дуже складно. Тому бажано звернуться до майстра. Але буває, що люди хочуть самі відмолити або відкупитися від родового прокляття. Є два способи, якими поділилася з нами експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», емпат Лариса Гуцану.гуцану-1

Перший спосіб позбутися від родового прокляття самостійно

Ідіть у сім церков. З кожної принесіть одну свічку до себе додому. Зберігайте свічки сорок днів під ліжком в головах. Жити статевим життям та їсти м’ясо у цей період не можна категорично! Потім підіть у будь-який ювелірний магазин й придбайте золотий виріб, не менше семи грамів. Зберіть жменю будь-яких монет. На 40-ий день йдіть на перехрестя і залиште там золото й монети. Потрібно сказати лише одне слово: «Відкупаюся». Йти додому не обертаючись і ні з ким не розмовляйте. Вдома відразу помитися під проточною водою. На другий день до 12:00 йдіть до церкви й поставте ті сім свічок за упокій тих, хто створив це прокляття. Умова – знати точне ім’я. Процедура закінчена.

Другий спосіб позбутися від родового прокляття самостійно

Це повинен бути доброволець, який сам піде до монастиря відмолювати прокляття і гріхи роду свого. Обов’язкова умова – хлопчик до 7 років. Він повинен присвятити своє життя людям й вірі. Цей спосіб найбільш дієвий та ефективний, але найдорожчий. Добровільне служіння Богу виліковує коріння роду з древнього початку.

Бережіть себе й рідних! І не пропустіть прем’єрний випуск проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у неділю, 19 березня, о 19:00 на СТБ!