Вбивство 14-річної дівчинки замаскували під самогубство?

Следствие ведут экстрасенсы

Загадка смерті 14-річної Кароліни Паун не давала спокою ні експертам проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ні рідним дівчинки. Дитину знайшли повішеною на задньому дворі власного будинку її батьки, коли приїхали із заробітків з іншої країни. Чому життєрадісна дівчинка раптом вирішила піти з життя?

Рідні Кароліни не сумніваються: в смерті їхньої доньки замішана магія! Адже після похорону вони стали знаходити в будинку дивні речі: зав’язані хустки, випалені хрести та навіть ляльку із закривавленими очима.

СВЭ-13.03-1

Допомогти батькам дізнатися правду про загибель дитини погодилися двічі фіналістка «Битви екстрасенсів» ясновидиця з Великобританії Анна Гальєрс та українська ясновидиця Софія Литвинова.

«Поки вас не було вдома, сталося щось жахливе – звернулася Анна Гальєрс до батьків дівчинки. – Про це Кароліна навіть соромилася говорити».

«Коли я перебувала поруч з вітчимом Кароліни – Валентином, у мене складалося враження, що це груба, імпульсивна, неконтрольована людина і у нього проблеми з законом. Такий на все здатний, повірте», – розповіла Софія Литвинова.

СВЭ-13.03-3

Шок! Що сталося з дівчинкою, доки її батьки були на заробітках? Чи може вітчим бути винен у її смерті? Дивіться шокуюче розслідування у проекті «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ: