До смерті 25-річного кікбоксера причетна поліція?

Следствие ведут экстрасенсы

У проект «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася Галина Василівна Кулий. Жінка благала ясновидців допомогти їй та розслідувати загибель її сина – 25-річного Олега. Хлопця знайшли повішеним на даху п’ятиповерхового будинку їхнього селища Сокиряни, Чернівецької області. Рідні, друзі та навіть експерт-криміналіст проекту Михайло Присяжнюк, який ознайомився з результатами слідства, не вірять у висновки правоохоронців – самогубство.

2

«Сумніватися у версії правоохоронців є причини. По-перше – Олега друзі знайшли мертвим в іншому кінці села, незрозуміло як він там опинився, що привело його туди. Друге – незрозуміло, чому одного з друзів потягнуло саме на цей дах? Подібних будинків десятки. Третє – він висів на балці, на висоті – нижче свого зросту. Четверте – петлі як такої не було. П’яте – на фотографіях чітко видно борозну. Не розумію, як це можливо, якщо шнурок був накинутий поверх кофти. Як на мене, це вбивство. Питання тільки в тому, хто і за що це зробив?» – сказав експерт-криміналіст проекту.

1

Разом з Михайлом Присяжнюком обставини загибелі Олега Кулія з’ясовували й найсильніші ясновидці країни Анна Гальєрс  та Софія Литвинова. В ході розслідування їм вдалося дізнатися: як хлопець потрапив на дах, що з ним сталося в день смерті, хто з друзів міг зрадити і навіть те, що до цього, нібито, самогубства, можуть бути причетні правоохоронні органи!

3

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ шокуюче розслідування проект «Слідство ведуть екстрасенси»: