Хтось приніс у жертву 14-річну дівчину?

Следствие ведут экстрасенсы

14-річну Кароліну Паун, на порятунок якої збирали гроші всім світом, знайшли повішеною напередодні довгоочікуваної операції. Версія правоохоронців – самогубство. Однак і рідні дівчини і ті, хто її знав, відмовляються в це вірити. Вони вважають, що дівчинку принесли в жертву! Що ж насправді сталося з Кароліною, спробують з’ясувати експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» у понеділок, 13 березня, о 20:00 на СТБ!СВЭ-13.03-1

Батьки знайшли Кароліну повішеною на задньому дворі власного будинку. А після похорону дівчинки виявили дивні предмети й знаки.

«В’язані мотузки й різні петлі. На полицях у шафі виявили випалені хрести. А ще ми знайшли ляльку, у якої очі були залиті кров’ю. Мені стало моторошно і ми її відразу спалили», – розповіла мама Кароліни Тамара.

Після таких знахідок сумнівів у тому, що у смерті дівчинки замішана магія, не залишилося. Рідні звернулися за допомогою до ясновидців Ганни Гальєрс та Софії Литвинової. Те, що відчули екстрасенси, шокувало.

СВЭ-13.03-3

«У смерті дитини винні! Ця дівчинка когось боялася. Коли я питаю у своїх духів кого? Вони показують… силует жінки! Вогонь… Коло… Лінії…Що це? Пентакль! …Тут точно присутня магія» – Ганна Гальєрс.

Неймовірно! Невже Кароліна стала жертвою якогось магічного ритуалу? Не пропустіть «Слідство ведуть екстрасенси» в понеділок, 13 березня, о 20:00 на СТБ!