Через секс-рабство 17-річна дівчина наклала на себе руки

Следствие ведут экстрасенсы

Часом юні особи користуються Інтернетом не тільки для того, щоб роздобути необхідну інформацію і поспілкуватися з друзями. Іноді вони шукають там щось таке, що хоч приносить їм чималий дохід, але нерідко обертається страшними наслідками.

Раптова смерть 17-річної дівчини стала справжньою трагедією для всієї родини. Близькі ніяк не могли повірити, що Ярослава здатна накласти на себе руки. Родичі впевнені: її спочатку побили, а потім викинули з вікна під’їзду, щоб інсценувати самогубство.

Розібратися у всіх деталях події сім’я запросила Олену Курилову та Анну Гальерс – саме вони допоможуть встановити справжню причину, через яку обірвалося життя дівчинки.

Як тільки Олена познайомилася з матір’ю загиблої, вона відразу ж відчула щось шокуюче.

«Я почула плач, стогін молодої дівчини. Відчула, ніби мене взяли в якийсь полон і звідти мені вже не вибратися. Саме такі емоції перед смертю переживала Ярослава», – каже ясновидиця.

Анна ж побачила якогось чоловіка, якого неймовірно боялася Яся. За словами екстрасенса, дівчина і після смерті відчуває страх по відношенню до нього, тим більше що він доводиться близькою людиною, але не їй … а молодшому братові!

Хто ж вселяв у дівчинку жах? Чи правда що перед смертю Ярославу тримали в ув’язненні? І що ж відбулося насправді – суїцид чи вбивство? Відповіді на ці питання дали найсильніші ясновидці країни у проекті «Слідство ведуть екстрасенси», випуск якого можна подивитися ПРЯМО ЗАРАЗ: