Вогонь забрав життя шістьох дітей та полював на їх сестру

Следствие ведут экстрасенсы

Вночі 21 квітня 2016 року сталася трагедія, яка сколихнула всю країну. У власному будинку живцем згоріли шестеро дітей сім’ї Сальникових. У живих залишилися мати і батько, а також їх старша вагітна дочка.

За офіційною версією, цю страшну трагедію спричинило коротке замикання від включеного електричного обігрівача. Але незважаючи на офіційну версію – Сальникових не залишають сумніви, що трагедію спровокувало щось потойбічне. Адже цій страшній пожежі передували дивні події, теж пов’язані з вогнем. Все почалося з тих пір, як старшу з семи сестер, Наталю, – став переслідувати кошмарний сон, який врешті-решт втілився у реальність.

дети

«Сниться мені, що у нас в хаті горить провід. Я прокидаюся і бачу, як у нас горить будинок. Розбудила чоловіка. Він здер штору і шторою почав гасить», – розповіла Наталя.

Тоді причину займання встановити не вдалося. Вогонь спалахнув прямо посеред кімнати, на килимку, де не було ні одного електроприладу або іншого джерела загоряння. Наступний вогненний кошмар Наталі – втілився у реальність за кілька місяців, коли вона з чоловіком гостювала у свекрухи. А за ним – третє і четверте загоряння.

Сальникові впевнені, після загибелі шістьох дітей – вбивче полум’я полює на останню їх дочку й її новонародженого малюка. Але чому, і як від цього захиститися – сім’я не розуміє. Допомогти їм у цьому погодилися ясновидиця Рубіна Цибульська та емпат з Одеси Лариса Гуцану.

Дивіться весь випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» ПРЯМО ЗАРАЗ: